Biżuteria na każdą okazję

pierscionek

Nawet najpiękniejszy strój sporo traci, jeżeli nie uzupełnimy go o dopasowaną biżuterię. Niepozorny dodatek może przyciągnąć wzrok (tym samym odwracając uwagę od tego, co chcemy ukryć), pokazać nasz indywidualizm, sprawić, że kreacja będzie zwykła i wzbudzi zainteresowanie wszystkich. Niektóre kobiety uwielbiają kolekcjonować błyskotki, jednak tak naprawdę dwa komplety dobrej jakościowo, dopasowanej do naszego charakteru biżuterii wystarczy jako baza, którą w miarę potrzeb możemy rozbudować.

Klasyka zawsze w modzie

Trendy potrafią zmieniać się z prędkością światła. Geometryczne wzory, zwierzęce akcenty, kwiaty – żeby podążać za modą musiałybyśmy wymieniać co sezon całą swoją garderobę. Nie jest to ani tanie ani ekologiczne. Oczywiście, kupienie sobie czegoś pod wpływem zachcianki czy jeżeli coś szczególnie wpadło nam w oko, nie jest niczym złym. Jednak można skompletować zestaw biżuterii, która będzie zawsze w modzie. Szlachetne kruszce takie jak złoto czy srebro zawsze będą przyciągały uwagę. Nie musimy też martwić się tym, że szybko ulegną zniszczeniu, ponieważ odpowiednio pielęgnowane mogą służyć przez wiele długich lat. Diamenty i kamienie szlachetne, o ile je lubimy, też warte są zainteresowania, ponieważ ich piękno wzbudza szybsze bicie serca ludzi od setek lat i nic się pod tym względem nie zmieni. Tak samo jest z perłami, które zawsze wyglądają szykownie. Starajmy się wybierać raczej oszczędne modele, o prostym kroju. Zarówno masywne jak i delikatne naszyjniki, kolczyki, bransoletki powinny być dopasowane do charakteru osoby je noszącej. Pamiętajmy, że minimalizm nigdy nie wychodzi z mody i czasem mniej, znaczy więcej.

serce

Warto mieć dwa komplety biżuterii. Jeden wieczorowy, na specjalne okazje oraz codzienny, który może być naszą ozdobą i dyskretnym dopełnieniem stroju. Na co dzień warto zrezygnować z ciężkich pierścionków z wielkimi kamieniami czy bogato zdobionych naszyjników, na rzecz lżejszej i praktyczniejszej biżuterii. Zapewni nam to wygodę i komfort, a także łatwiej wpasujemy się w dress code, jeżeli taki obowiązuje w pracy. Biżuteria na zamówienie we Wrocławiu jest wykonana z dbałością o szczegóły, przez jubilerów z wieloletnim doświadczeniem. Warto przekonać się, że piękna biżuteria jest ważnym dopełnieniem stroju i potrafi podkreślić naszą osobowość i nie powinniśmy z niej rezygnować.