koszula

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, który na długo pozostaje w pamięci. Oczywiście nierzadko wiąże się on z miesiącami przygotowań, kompletowania listy gości, ustalania menu i wybieranie miejsca, w którym odbędzie się to bliskie sercu i piękne wydarzenie. Oprócz wspomnianych kwestii, niezwykle ważny jest także zakup odpowiednich dodatków, stroju, który będzie przykuwał uwagę wszystkich zaproszonych osób oraz wybór symbolu zaślubin, jakim są obrączki, które przyszli państwo młodzi wręczają sobie w trakcie ceremonii. Sklepy jubilerskie oferują ogromny wybór tego typu biżuterii i choć początkowo może on przyprawiać o zawrót głowy, z pomocą wykwalifikowanego i doświadczonego personelu z pewnością uda się wybrać model, który spełni oczekiwania zarówno pod względem finansowym, jak i wizualnym. Oprócz podstawowych modeli obrączek, istnieje doskonały sposób na spersonalizowanie tego wyjątkowego egzemplarza, czyniąc z niego absolutnie unikatowy przedmiot. W jaki sposób?

Grawery na obrączkach – najlepszy sposób na upamiętnienie wyjątkowego dnia!

Nie ulega wątpliwości, że grawery na obrączkach ślubnych mają najczęściej szczególne znaczenie dla danej pary. Może to być symbol, który jest odzwierciedleniem jakiejś ważnej w ich życiu chwili, data, w której się poznali lub data ślubu, imiona małżonków lub krótka sentencja będąca wyrazem ich miłości. Niestety, nie ma możliwości grawerowania kilkuwyrazowego zdania, ponieważ ograniczeniem jest powierzchnia obrączki, jednak dwa, trzy wyrazy z pewnością się zmieszczą, a doświadczony jubiler zrobi to w sposób precyzyjny. Grawerowanie może również nieznacznie podnieść cenę obrączek, aczkolwiek niektóre pracownie wykonują je za darmo, jako dodatkową usługę.

róże

Część osób uważa, że grawery na obrączkach nie mają sensu, ponieważ są wyjątkowo nietrwałe i codzienne noszenie sprawi, że za kilka lat koniecznym będzie ich poprawienie. Nie zmienia to jednak faktu, iż warto się na nie zdecydować, chociażby po to, by jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tego pięknego wydarzenia, a z samych obrączek uczynić niezwykle bliską sercu i ważną pamiątkę.