Wybór efektownych obrączek

Uroczystość ślubna wiąże się z wytężonym czasem intensywnych przygotowań. A wszystko po to, aby ten dzień był szczególny i wyjątkowy – nie tylko dla pary młodej, ale także dla wszystkich przybyłych gości. Zwykle formalności i spraw do załatwienia jest znacznie więcej niż początkowo było zakładane, dlatego warto zarezerwować więcej czasu na skrupulatne uzupełnienie istotnych szczegółów. Niezastąpionym symbolem jedności małżeńskiej są obrączki, które można wybrać znacznie wcześniej, w dobrze zaopatrzonym salonie jubilerskim.

Jakie obrączki wybrać?

Przyszli małżonkowie mają do wyboru mnóstwo interesujących wzorów. Na początek warto jednak doprecyzować z jakiego materiału obrączki ślubne mają być wykonane. O ile kiedyś wybór padał głównie na żółte złoto, obecnie tych możliwości jest znacznie więcej. Nowoczesne obrączki ślubne wykonywane są także z platyny oraz palladu. Są także zwolennicy obrączek ze srebra, których niewątpliwą zaletą jest bardziej przystępna cena. Dużą popularnością cieszą się modele wykonane z kilku rodzajów złota – białego, różowego, żółtego. Jedno jest pewne – wybór jest bardzo zróżnicowany i potrafi zaskoczyć najbardziej wymagających klientów. Decyzji lepiej nie podejmować zbyt pochopnie, warto porównać więcej modeli i wybrać dokładnie ten, który będzie odpowiadał na wszystkie oczekiwania. 

Sprawdź: Czas na herbatę

Obrączki i ich wzory – modne trendy

Dla tradycjonalistów przygotowane zostały klasyczne obrączki ślubne – najczęściej wykonane w całości z żółtego złota i z gładką strukturą. Bardziej oryginalne modele wyróżniają się ozdobnym grawerunkiem, który przybiera różne formy. Dużym zainteresowaniem cieszą się eleganckie wzory z cyrkoniami, które zawsze prezentują się bardzo stylowo. Z kolei ekskluzywne projekty kuszą wspaniałymi brylantami, które olśniewają wszystkich swoim blaskiem i wdziękiem. Bardzo ciekawy efekt wywołują także obrączki ślubne satynowane oraz te wzory, które posiadają personalizowany na życzenie młodej pary grawer. Bez najmniejszych wątpliwości każda para może dobrać idealny wzór niepowtarzalnych obrączek.

Przy współpracy: Rękodzieło ZielińskiArt